Для ефективної боротьби з морською хворобою прийміть одну таблетку Драміна за півгодини до початку поїздки.

Докладніше у інструкції
Що таке Драміна?
Драміна - це європейський препарат від захитування у всіх видах транспорту
Які існують форми випуску Драміна?
Драміна випускається у формі таблеток. Кожна таблетка містить по 50 мг дименгідринату. Є упаковки по 5 і 10 таблеток. На таблетки нанесена риска, яка допоможе, при необхідності, поділити таблетку навпіл. Завдяки цьому зручно підбирати необхідну кількість таблеток в залежності від віку та тривалості поїздки, а також кількості мандрівників, яких турбують симптоми морської хвороби.
Для кого призначена Драміна?
Для дорослих і дітей з 2х років, які важко переносять поїздки в транспорті (відчувають симптоми «морської хвороби», «хвороби руху» або, як частіше говорять, захитування). До таких симптомів, яки виникають під час руху будь-якого транспорту відносять запаморочення, нудоту, блювоту, головний біль, загальну слабкість.
Як приймати Драміну?
Драміну приймають за 30 хвилин до планованої поїздки. Доза підбирається індивідуально і залежить від віку людини та тяжкості симптомів захитування.
  • Діти від 2 до 6 років: по 25 мг (стать таблетки) кожні 6-8 годин. Повторювати прийом Драміна потрібно в міру необхідності, але не більше 75 мг на добу
  • Діти віком від 6 до 12 років: по 25-50 мг кожні 6-8 годин, але не більше 150 мг на добу
  • Дорослі та діти старше 12 років: по 50-100 мг кожні 4-6 годин, але не більше 400 мг на добу
  • У літньому віці початкова доза становить 25 мг
Як діє Драміна?
Драміна впливає на певні рецептори в організмі людини, завдяки чому зменшується передача сигналів, які викликають запаморочення, нудоту, блювоту і т.п.
Драміна і алкоголь?
Бажано утримуватися від прийому алкоголю, так як посилюється його вплив на організм.
Драміна допомагає від таких симптомів
головокружение

ЗАПАМОРОЧЕННЯ

тошнота

НУДОТА

потеря ориентации

ВТРАТА ОРІЄНТАЦІЇ

Раніше поїздки у відпустку були не в радість дитині, настільки погано він переносив дорогу. З Драміна ми насолоджуємося краєвидами за вікном автомобіля і не згадуємо про такі неприємні симптоми.

Мама п'ятирічного Антона